Forum Avertizări, Banări Avertismente Avertisment user @film
Discuție deschisă în Avertismente

Avertisment user @film

Userul @film primeste avertisment deoarece a incalcat Principiile generale ale regulamentului acestui forum:

Fiecare utilizator este identificat printr-un singur nume de utilizator (user). Inregistrarea sub alt nume a aceleiasi persoane se numeste "clona", aceasta practica nefiind acceptata in nicio comunitate online si conducand la stergerea tuturor clonelor. Daca ai uitat parola, exista o functie pentru recuperarea ei pe care esti rugat sa o folosesti sau, în cel mai rau caz, poti apela la un administrator care te va ajuta.

@floare1 a scris:
Data post: Miercuri, 15 Iunie 2011, 21:36
Subiect: PFA
SUNT FUNCTIONAR PUBLIC.
DORESC SA MI DESCHID UN PFA CU ACTIVITATEA FOTO-VIDEO.
POT?
CUM?MULTUMESC!

www.avocatnet.ro/content/for...

si

@film a scris:
Data post: Joi, 16 Iunie 2011, 08:30
Subiect: PFA
LUCREZ LA PRIMARIE CA FUNCTIONAR PUBLIC.
VREAU SA MI DESCHID UN PFA CU ACTIVITATE FOTO-VIDEO,IN TIMPUL LIBER.
SE POATE?
CUM?
MULTUMESC!

www.avocatnet.ro/content/for...

Deasemenea userul primeste avertisment si pentru incalcarea pct. 1.2 si 3.3 ale aceluiasi Regulament .

Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal